Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Porozumienie o wzajemniej współpracy IWP i SPFP przy realizacji Wizytownika

20140925_IWP_Konferencja_0005.jpg

Konferencja inaugurująca projekt Wzornictwo-Biznes-Zysk fot. Krystian Szczęsny/FOTOaction

Prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Bożena Gargas i prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych prof. Bogumiła Jung podpisały 25.09 b.r. porozumienie o wzajemnej współpracy przy realizacji projektu Wzornictwo-Biznes-Zysk.

W jego ramach Stowarzyszenie będzie konsultować treści zamieszczane na portalu www.projekt-wbz.com.pl w zakładce Wizytownik, prezentującej projektantów, studia projektowe i przedsiębiorców w razie wątpliwości, co do rzetelności danych wprowadzanych na portal przez użytkowników. W zamian IWP promować będzie działalność Stowarzyszenia na portalu WBZ.

Projekt „Wzornictwo–Biznes–Zysk” ma na celu stworzenie profesjonalnego otoczenia biznesowego, przygotowującego do aplikacji wzornictwa przemysłowego w przedsiębiorstwach. W ramach projektu organizowane są warsztaty i seminaria oraz udostępniona został specjalistyczny portal z Wizytownikiem, czyli bazą projektantów i przedsiębiorców.

SPFPlogo.jpg

Stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych istnieje od 1963 roku. Skupia ok. 100 członków, profesjonalistów w dziedzinie projektowania z głównych ośrodków w Polsce. Jest członkiem BEDA – Bureau of European Design Associations (od 2005 r.). W latach 1964- 2011 należało do ICSID – International Council of Societies of Industrial Design.

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78