Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Trwa rekrutacja na VII edycję studiów podyplomowych Design Management

016.JPG 

fot. IWP

Już po raz siódmy wraz ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie uruchamiamy studia podyplomowe Design Management.

Studia powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarządzania rozwojem nowego produktu. Do tej pory kierunek ukończyło już 330 menedżerów wzornictwa. Aż 90%  ankietowanych absolwentów przyznało, że wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje na co dzień w swojej pracy.

Program studiów Design Management obejmuje analizę roli innowacji produktowych w strategiach rynkowych i ukazuje proces rozwoju nowego produktu z uwzględnieniem jego aspektów marketingowych, ekonomiczno-finansowych, ergonomicznych, kulturowych i prawnych.

Z roku na rok program jest udoskonalany, zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez studentów. Dlatego właśnie w bieżącej edycji zostały wzmocnione zajęcia praktyczne. Prowadzone są przez doświadczonych praktyków znających realia polskiego rynku – menedżerów firm wdrażających wzornictwo oraz projektantów przygotowujących nowe produkty. Dzięki warsztatowej formie zajęć studenci nabywają umiejętności pracy w zespołach interdyscyplinarnych, gdzie dzięki poznanej metodyce uczą się łączyć i skutecznie wykorzystywać wiedzę z różnych dziedzin.

Wszystkim zainteresowanym naszymi studiami polecamy film z wypowiedziami wykładowców i uczestników VI edycji:

wywiady z absolwentami Design Management na portalu F5:

http://www.fpiec.pl/iwp/2014/09/03/design-management-czyli-wsp-oacute-lny-projekt-iwp-i-sgh

oraz

http://www.fpiec.pl/iwp/2014/08/19/studiowa%C5%82am-design-management-1

a także rozmowę z Katarzyna Rzehak - dyrektor kreatywną IWP i wykładowcą na studiach Design Management, o tym dla kogo są te studia i jakie umiejętności cenne na rynku pracy można na nich zdobyć.

http://www.fpiec.pl/iwp/2014/08/30/design-management-pozwala-przetrwa%C4%87

Rekrutacja na VII edycję studiów (2014/2015) jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Marcin Marchwiński
tel. 022 860 01 65; e-mail: marcin_marchwinski@iwp.com.pl

Więcej o studiach >>

002.JPG

fot. IWP

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78