Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Imagine Cup 2013 - nabór przedłużony do 18 lutego!

IC13_Russia.jpgDo 18 lutego 2013 roku został przedłużony termin zgłaszania się młodych projektantów interfejsu do konkursu Imagine Cup 2013.

Zapraszamy studentów studiów artystycznych takich kierunków, jak wzornictwo, grafika i grafika komputerowa, komunikacja wizualna, multimedia do zgłaszania swojego udziału w konkursie w charakterze projektanta interfejsu, wspierającego drużynę programistów w pracach nad projektem.

Imagine Cup w Polsce organizowany jest przez Microsoft we współpracy z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. W tym roku pojawiły się nowe kategorie konkursowe, a pula nagród w finałach światowych to blisko milion złotych.
Finały krajowe Imagine Cup 2013 odbędą się w dniach 3-4 kwietnia 2013 r. Zwycięzcy tego etapu wyjadą na światowe finały Imagine Cup do Rosji.

Od 2005 roku, od kiedy Polacy biorą udział w konkursie, aż 23 razy zajmowaliśmy miejsca na podium. Jak co roku, udział w konkursie stanie się dla studentów uczelni z całej Polski szansą, aby jeszcze podczas studiów zaistnieć w świecie najnowszych technologii. Dla wielu finalistów poprzednich edycji udział w Imagine Cup stał się przepustką do kariery w renomowanych przedsiębiorstwach lub początkiem własnej firmy, często rozwiniętej na bazie projektu konkursowego.

Uwierz w siebie! Zgłoś się już dziś i przekonaj, że w tym konkursie nagrody zdobywają studenci tacy, jak Ty!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie IWP >>

Szczegółowe informacje na temat Imagine Cup dostępne są na oficjalnej stronie konkursu >>

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78