Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Nabór zgłoszeń do największego na świecie konkursu technologicznego dla studentów Imagine Cup!

IC13_Russia.jpgTrwa nabór zgłoszeń projektantów interfejsów do największego na świecie konkursu technologicznego dla studentów – Imagine Cup.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego po raz piąty podjął się współorganizacji wraz z firmą Microsoft polskiej edycji konkursu. W tym roku studenci będą konkurować w trzech nowych kategoriach konkursowych – World Citizenship, Games oraz Innovation.
Wszystkie trzy kategorie skierowane są zarówno do studentów uczelni technicznych jak również do studentów kierunków artystycznych - projektowania, wzornictwa, grafiki, komunikacji wizualnej oraz studentów wydziałów multimediów.
Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia 2013 roku.
Finały krajowe odbędą się w dniach 3-4 kwietnia 2013 roku. Światowe finały, na które pojedzie zwycięska drużyna odbędą się w Rosji, a pula nagród to aż 300,000$.

Konkurs Imagine Cup to od lat największy i najbardziej prestiżowy konkurs technologiczny dla studentów na świecie.  Pozwala zaistnieć, jeszcze podczas studiów, w świecie najnowszych technologii, a dla wielu  uczestników stał się przepustką do kariery w renomowanych przedsiębiorstwach lub bodźcem do założenia własnej firmy.

Więcej informacji >>
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78