Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Niezwykła wystawa z fotelem mPosition w roli głównej

mPosition_300dpi.jpgOd 25 kwietnia br. w szczecińskim Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki będzie można oglądać wystawę „Pozdrowienie z Przyszłości”. Dzięki interaktywnej przestrzeni wypełnionej tylko jednym obiektem – stanowiskiem do pracy z komputerem – mPosition, zwiedzający nie tylko poznają proces powstawania innowacyjnych produktów, ale za pomocą zabawy, testów i eksperymentów, sprawdzą, jak może wyglądać idealne połączenie funkcjonalności i designu. Wystawa „Pozdrowienie z Przyszłości” to także projekcje wideo, zdjęcia i rysunki, które pokażą, jak powstawał mPosition.
Siedzisko zostało wyprodukowane przez firmę PROFIm. Jego projektantem jest Studio 1:1 Jarosława Szymańskiego. mPosition zostało zaprojektowane i wyprodukowane na podstawie badań ergonomicznych IWP przeprowadzonych pod kierunkiem dr Iwony Palczewskiej, dyrektor Pionu Badań i Rozwoju IWP.
W dniu otwarcia wystawy Jarosław Szymański ze Studia 1:1 wygłosi wykład pt. „Jak powstało stanowisko do pracy z komputerem w pozycji siedząco-leżącej?”.
Ekspozycję będzie można oglądać w kwietniu i w maju w Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 18A.

Więcej o mPosition >>

Film "Wartość dodana. Światowe wzornictwo z Polski" m.in. o powstawaniu mPosition na portalu ZSZ >>

mPosition_sm5.jpg

 

 

 

mPosition.jpg

 

 

Almendinger_zaproszenie2_mini.jpg

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78