Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

19. edycja konkursu Dobry Wzór 2012

DWczyste.jpgW wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, monitoringu rynku znana jest już lista produktów i usług które przeszły pozytywnie pierwszy etap oceny wzorniczej. Tym samym rozpoczynamy 19. edycję konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku Dobry Wzór 2012. W monitoringu wzięło udział 729 firm. Ostatecznie eksperci zaakceptowali 868 produktów i 102 usługi. Wiodącą sferą w monitoringu okazała się najbliższa konsumentom sfera domu, za nią uplasowały się sfery: publiczna, usług oraz pracy. W zakresie usług, w tym roku dominowały usługi w zakresie informacji. Łącznie zgłoszono już ponad 100 usług. Rok rocznie ilość zgłaszanych propozycji stale wzrasta ukazując potencjał jaki w tej dziedzinie istnieje.

Konkurs Dobry Wzór to marka dobrze znana przedsiębiorcom, projektantom oraz konsumentom. Laureatów oraz finalistów media prezentują na swoich łamach, a Instytut organizuje dla nich prestiżową wystawę dobrych praktyk wzorniczych. Korzyści, jakie uzyskuje firma to przede wszystkim certyfikat jakości produktu lub usługi, który wyróżni i wzmocni produkt na rynku.
Niezbędnym etapem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się za pośrednictwem naszej strony. Formularz rejestracyjny będzie dostępny od 2 kwietnia do 22 czerwca br.
Więcej
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78