Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Wystawa „Wartość dodana. Światowe wzornictwo z Polski” w Wilnie

40 obiektów, od szybowca po grę komputerową, będzie można oglądać w Wilnie na wystawie „Wartość dodana. Światowe wzornictwo z Polski”. W Centrum Wystaw „Titanikas” Akademii Sztuk Pięknych w Wilnie od 18 listopada do 10 grudnia br. pokazana zostanie przygotowana przez IWP trzecia odsłona wystawy prezentowanej już w Warszawie i na Expo 2010 w Szanghaju. Wystawa w Wilnie jest zaktualizowana i powiększona w porównaniu do poprzednich odsłon. Eksponaty pogrupowane są w siedem działów identyfikujących mocne strony polskiego wzornictwa, dzięki którym polskie produkty mają szansę zyskać przewagę konkurencyjną na globalnym rynku.
Partnerem wystawy jest Instytut Polski w Wilnie, kuratorem wystawy Katarzyna Rzehak, dyrektor pionu promocji IWP, komisarzem wystawy Kaja Kobylańska, IWP, a opiekę merytoryczną sprawuje Beata Bochińska, prezes IWP. Scenografia i identyfikacja wizualna są dziełem Pawła Nowickiego.
Wystawa powstała w ramach prowadzonego przez IWP kluczowego projektu „Zaprojektuj Swój Zysk. Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez zastosowanie wzornictwa”.
Więcej

 CHOPIN_T_Rygalik1.jpg

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78