Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Pierwsze produkty z liczącej około 200 sztuk specjalnej kolekcji powstałej we współpracy z IWP już w sklepach Leroy Merlin

Leroy_Merlin.jpgZaprojektowane przez 10 polskich projektantów i wyprodukowane przez 16 polskich producentów przedmioty wyposażenia wnętrz: lampy, meble kuchenne, akcesoria dekoracyjne, armatura, elementy wykończenia wnętrz, drzwi, tapety i dywany pojawiły się w sprzedaży w sieci klepów Leroy Merlin. To efekt współpracy Leroy Merlin i Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, który koordynował i merytorycznie nadzorował i proces rozwoju nowych produktów. To pierwsza edycja realizowanego wspólnie projektu wprowadzania polskich produktów dopasowanych do potrzeb polskich klientów w oparciu o projekty polskich projektantów.
Do IWP należała m.in. rekomendacja projektantów. Wielu z nich brało udział w organizowanym przez IWP konkursie „Dobry Wzór”. Ponadto Instytut dostarczył wiedzę o trendach, Leroy Merlin opracował wiedzę związaną z rynkiem (m.in. określił odbiorcę, wymagania funkcjonalne produktu i wyznaczył cenę). Producenci zaś określili możliwości technologiczne i materiałowe produktów.

drzwi_Helsinki.jpgtapeta_2.jpgtapeta_1.jpg


 

 
fot.: www.leroymerlin.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78