Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Kolejna prestiżowa nagroda dla Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

logo_rzetelni_w_biznesie.jpg
Instytut Wzornictwa Przemysłowego został uhonorowany Ogólnopolskim Certyfikatem Rzetelni w Biznesie potwierdzającym wiarygodność nowocześnie zarządzanego przedsiębiorstwa , które przeszło w ostatnich latach spektakularną restrukturyzację osiągając pozycję lidera wśród ponadregionalnych doradców przedsiębiorstw w obszarze wzornictwa przemysłowego.

Gala_Rzetelni_2011_276.jpgGala_Rzetelni_2011_281.jpg

 

 

 

 

 
 

„Rzetelność i odpowiedzialność w biznesie są dzisiaj najlepszą rekomendacją dla działającego sprawnie na rynku przedsiębiorstwa. Dla nowocześnie zarządzanego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, który jest doradcą polskich przedsiębiorstw i administracji, ta nagroda ma duże znaczenie: potwierdza bowiem nie tylko naszą wiarygodność ale docenia wartości istotne dla naszych klientów, których obsługujemy w całym kraju. ” – powiedziała Beata Bochińska, prezes zarządu IWP.

rzetelni.jpgProgram „Rzetelni w Biznesie” jest realizowany w 16 województwach, z których firmy, samorządy, instytucje oraz placówki medyczne ubiegać się będą o Certyfikat na poziomie regionalnym, krajowym bądź europejskim.
Celem Programu jest kreowanie i umacnianie etycznych działań w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, ochronie zdrowia oraz instytucji.
 

  • Rzetelni w Biznesie – Certyfikat przyznawany firmom, które z poszanowaniem zasad etycznych w biznesie, spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania.
  • Rzetelni dla Biznesu – Certyfikat przyznawany samorządom, które dbając o wysokie standardy rzetelnie współpracują z inwestorami oraz partnerami biznesowymi z zachowaniem terminowości i norm etycznych.
  • Rzetelni w Ochronie Zdrowia – Certyfikat przyznawany zakładom opieki zdrowotnej oraz firmom działającym w sektorze medycznym, które na każdym etapie działania kierują się etyką, profesjonalizmem, rzetelnością oraz efektywnością zarządzania.
  • Rzetelna Instytucja – Certyfikat przyznawany instytucjom oraz jednostkom, które w swoim działaniu mają istotny wpływ na rozwój społeczny, gospodarczy i kulturalny otoczenia, w którym funkcjonują.
     

To kolejna nagroda , którą w tym roku otrzymał IWP - w marcu 2011 Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO) przyznała nagrodę "WIPO Award for Innovative Enterprises" Instytutowi Wzornictwa Przemysłowego. Wiceprezes WIPO Binying Wang wręczając nagrodę Beacie Bochińskiej Prezes IWP w uzasadnieniu podkreśliła wysokie kompetencje Instytutu jako firmy doradczej budującej profesjonalne otoczenie biznesu w obszarze Wzornictwa.

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78