Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Możliwość rejestracji do konkursu Dobry Wzór 2011 przedłużona

DW200x300mini.jpgTo już 18 edycja konkursu Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku organizowanego przez Instytut pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. W efekcie prowadzonego przez Instytut jedynego niezależnego monitoringu wzorniczego w  kraju, eksperci wytypowali w tym roku 800 produktów oraz 80 usług jako spełniające kryteria dobrego wzornictwa i jednocześnie rekomendowali je do dalszej oceny w konkursie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają certyfikat „Produkt/Usługa rekomendowany do konkursu Dobry Wzór” oraz skróconą ocenę wzorniczą produktu/usługi. Finaliści konkursu otrzymają tytuł „Finalista Konkursu Dobry Wzór 2011”, zaprezentują swoje produkty i usługi na wystawie pokonkursowej w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego adresowanej także do masowej publiczności oraz prezentację w Katalogu Konkursu Dobry Wzór 2011. Laureaci zostaną nagrodzeni certyfikatem Dobry Wzór 2011, a produkty i usługi będą dodatkowo prezentowane na innych wystawach w kraju i za granicą.

Zapraszamy do konkursu Dobry Wzór 2011 przedsiębiorstwa i firmy, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konkursem Dobry Wzór 2011 Instytut postanowił przedłużyć możliwość rejestracji. Można jej dokonać jeszcze tylko do 21 czerwca.
Więcej>>

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78