Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Znamy już finalistów tegorocznej edycji programu stypendialnego Young Design 2011

W dniu 10 maja 2011 roku Forum Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wybrało portfolia najciekawszych młodych projektantów startujących w czwartej już edycji programu stypendialnego Young Design 2011 organizowanego przez IWP.

young_design_2011.jpg
W tegorocznej edycji konkursu do walki o stypendium stanęło 47 osób. Wybrano 11 finalistów (w tym roku do konkursu dopuszczono jedną osobę o innym obywatelstwie niż polskie oraz studentów z innych kierunków niż wzornictwo). Spośród nich Kapituła Konkursu wybierze na posiedzeniu w dniu 2 czerwca jednego laureata.
Finaliści będą walczyć o nagrodę główną – stypendium im. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych, ponadto o staż w prestiżowym studiu projektowym oraz o pomoc „Anioła Biznesu” przy zakładaniu własnego biznesu. Nowością tej edycji są trzy komercyjne licencje programu Rhino – profesjonalnego programu do modelowania 3d dla laureata oraz dwóch finalistów. Ponadto wszyscy finaliści odbędą szkolenia przygotowujące do finałowej prezentacji przed Kapitułą Biznesową.
Honorowy patronat nad programem przyjął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski.
Pełną listę finalistów wraz z projektami wybranymi do prezentacji przed Kapitułą można obejrzeć na stronie Instytutu. Więcej

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78