Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Krajowe finały Imagine Cup 2011 w IWP

IC11_USA_Logo.jpg

Instytut Wzornictwa Przemysłowego współorganizatorem, obok Microsoft, konkursu Imagine Cup 2011 w kategorii Projektowanie Oprogramowania. 20 kwietnia w siedzibie IWP odbędzie się drugi dzień finałów oraz uroczysta gala.
W kategorii Projektowanie Oprogramowania zgłosiło się 81 drużyn reprezentujących wyższe uczelnie. Spośród nich do pierwszego dnia finałów zakwalifikowało się 10, w tym 4 drużyny z projektantem interfejsu w zespole. Drużyny te 19 kwietnia w siedzibie Microsoft Polska, przedstawią swoje prace. Prezentacje rozwiązań konkursowych odbywać się będą w formie sesji plakatowej. Dzień ten jest otwarty dla obserwatorów i mediów. Oprócz części konkursowej, zamkniętej dla widzów, w specjalnie przygotowanych boksach, otwartych dla odwiedzających, drużyny będę prezentować swoje dokonania podczas całego I dnia finałów.
W Instytucie będzie miała miejsce ostatnia, rozstrzygająca rywalizacja 5 spośród 10 drużyn, wytypowanych po dniu I konkursu.
Nagrodami w konkursie są: 1 miejsce – drużyna wraz z projektantem, która zwycięży w finałach lokalnych będzie reprezentować Polskę na finałach światowych w Nowym Jorku; 2 miejsce - XBOX 360 + KINECT + 2 gry + subskrypcja XBOX Live; 3 miejsce – telefon z systemem Windows Phone 7.
Więcej

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78