Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

World Intellectual Property Organization przyznała nagrodę IWP

Prezes IWP Beata Bochińska odebrała 17 marca br. nagrodę przyznaną Instytutowi przez Światową Organizację Własności Intelektualnej za działanie na rzecz rozwoju polskiego wzornictwa, sztuki i kształcenia nowych pokoleń specjalistów w tych dziedzinach. W uzasadnieniu czytamy, ze nagroda została przyznana za m.in.: „nieustanne inspirowanie projektantów i aktywizację środowisk twórców designu i biznesu poprzez działalność edukacyjną i wystawienniczą, unikatowe formy współpracy i działalność doradczą na rzecz przedsiębiorstw, regionów gospodarczych oraz za pielęgnowanie i wzbogacanie polskiego dorobku z zakresu wzornictwa.".

WIPO2.jpg

 

 

 


 

fot. Małgorzata Kołtun

Odbierając nagrodę prezes Bochińska powiedziała m.in.: „Mam nadzieję, a jednocześnie obiecuję Państwu, że dołożymy wszelkich starań by w najbliższych latach nasz potencjał ekspercki i doradczy w obszarze wzornictwa produktów i usług został wykorzystany dla rzeczywistego podniesienie efektywności polskich firm, a pośrednio polskiej gospodarki.”.

WIPO1_1.jpg

 

 

 

 

fot. Małgorzata Kołtun

WIPO3.jpg

 

 

 

 

 

 fot. Małgorzata Kołtun

Wręczenie nagrody nastąpiło podczas konferencji „Innowacyjność i kreatywność kobiet na rzecz rozwoju gospodarczego” zorganizowanej z inicjatywy Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej.

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78