Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Trendwizor, pierwszy portal z polskimi trendami jest już na rynku!

IWP udostępnił 10 marca br. nowy portal www.trendwizor.pl
Trendwizor to niezbędna wiedza o trendach wzorniczych – to podręcznik-kompendium dla przedsiębiorcy i projektanta, dla prezesa, działu marketingu i działu rozwoju nowego produktu, dla każdego pracującego z wzornictwem w firmie. Jest to kompendium żywe, aktualizowane, rozbudowywane i uzupełniane, które pomoże sformułować strategię wzorniczą, stworzyć koncepcje nowych produktów, czy linii wzorniczej, znaleźć własną niszę, trafić w rynek i potrzeby konsumenta przyszłości.

Trend2_mini.jpg

Trendwizor zawiera wiedzę, wybraną, zebraną i starannie opracowaną w postaci raportów tekstowych, bogato ilustrowanych i opatrzonych przykładami dobrych praktyk – wiedzę na temat trendów we wzornictwie przemysłowym obecnych na polskim rynku. Jak przejawiają się obecnie i jak będą się zachowywały w przyszłości.
Użytkownik może się poruszać po Trendwizorze personalizując, zależnie od branży, czy zainteresowań, poszczególne działy.
Zespół ekspertów IWP pracował nad jego zawartością merytoryczną przez półtora roku
Aby kupić dostęp do Trendwizora trzeba wejść na stronę www.trendwizor.pl, wypełnić formularz zamówienia i przesłać go na adres trendwizor@trendwizor.pl
Biuro Obsługi Klienta jest czynne pon. – pt. 10-15, tel. (22) 860 03 62

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78