Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Wystawa „Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak”

Od 11 marca br. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego oglądać można wystawę „Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak”. Jej bohater jest projektantem, laureatem nagrody specjalnej przyznanej po raz czwarty przez prezesa IWP w ramach 17. edycji konkursu „Dobry Wzór 2010” na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
logotyp_dr2010_min.jpg
Tomasz Augustyniak ma na koncie ponad 170 projektów wdrożonych do produkcji, udział w kilkudziesięciu wystawach w Polsce i za granicą oraz kilkanaście nagród w konkursach wzorniczych. Na wystawie prezentowane są projekty Tomasza Augustyniaka wdrożone na rynek przez polskich producentów mebli: Comforty, Mikomax, NOTI, PROFIm oraz Meble VOX. Wystawa pokazuje profesjonalne rozwiązania wzornicze uwzględniające zarówno możliwości producenta, jak i potrzeby konsumenta.Wśród prezentowanych mebli można zobaczyć m. in. sofę BADU wyprodukowaną dla com40 oraz kolekcję mebli multisensorycznych MEEE firmy Meble Vox, zdobywcę nagrody „Dobry Wzór 2010” w kategorii Sfera domu.
„Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak” to kolejna wystawa, na której zwiedzający będą mogli skorzystać z nowoczesnego systemu audioprzewodników.
Komisarzem wystawy jest Kaja Kobylańska, IWP, autorem scenografii Tomasz Augustyniak, a identyfikację wizualną przygotował Irek Popek.
Po zakończeniu, wystawę będzie można obejrzeć w formie wirtualnej na portalu www.zsz.com.pl. Wystawa powstała w ramach prowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego kluczowego projektu „Zaprojektuj Swój Zysk. Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez zastosowanie wzornictwa”.
Więcej o wystawie

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78