Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

„Ludzie od Rzeczy” w Radiu Wnet

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej inaugurującej cykl „Zaprojektuj Swój Zysk z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego’”. Pierwsza z autorskich audycji IWP i serwisu www.deko-racja.pl zacznie się 19 stycznia o 15.30. Jej tytuł - „Ludzie od Rzeczy” a dotyczyć będzie 60-lecia działalności IWP. deko-racja.pl_min.jpgRedaktor Anna Mazurkiewicz będzie rozmawiać z prezes Instytutu - Beatą Bochińską. Słuchacze dowiedzą się o powstaniu IWP - jednej z pierwszych powojennych placówek w Europie promujących wzornictwo i przekształceniu go obecnie w doradcę biznesu oraz o tym jak zdobywał prestiż i obecną pozycję rynkową.
IWP to przede wszystkim ludzie - w programie nie zabraknie więc wspomnień o prof. Wandzie Telakowskiej, założycielce Instytutu i pierwszej entuzjastce designu oraz o innych „Ludziach od Rzeczy” dzięki którym IWP stał się ikoną polskiego wzornictwa.
Prezes opowie o Instytucie dzisiaj, o planach na przyszłość. W audycji nie zabraknie też porównania polskiego wzornictwa do światowego, a także oceny znaczenia wzornictwa w budowaniu innowacyjności i przewagi firm. Panie porozmawiają także o najnowszym projekcie Instytutu – „Zaprojektuj Swój Zysk”.

Posłuchaj audycji "Ludzie od Rzeczy"

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78