Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

IWP wśród wystawców Małopolskich Targów Innowacji Biznes+Nauka 2010

Projekt „Zaprojektuj Swój Zysk” zostanie zaprezentowany małopolskim przedsiębiorcom na Małopolskich Targach Innowacji Biznes+Nauka 2010. Podczas trwającej od 13 października na Małym Rynku w Krakowie imprezy odwiedzający stoisko Instytutu Wzornictwa Przemysłowego będą mieli okazję uzyskać od konsultanta informacje o projekcie, jego programie merytorycznym i harmonogramie realizowanych w jego ramach warsztatów dla przedsiębiorców i dla projektantów.
IWP będzie jednym z 50 zakwalifikowanych na Targi wystawców, wśród których są 33 instytucje oraz 17 mikro-, małych- i średnich przedsiębiorstw. Wystawcy instytucjonalni to min. centra transferu technologii, uczelnie, instytuty badawcze, instytucje otoczenia biznesu z Małopolski, a także ogólnopolskie instytucje, jak: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy RP. Reprezentantami biznesu są przedsiębiorstwa, które swoim doświadczeniem i osiągnięciami dają innowacyjny dobry przykład.
Małopolskie Targi Innowacji to cykliczne wydarzenie targowe realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Od 2008 roku Targi są częścią projektu „Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Projekt pilotażowy” i stanowią jeden z jego kluczowych elementów. W tym roku Targi odbędą się po raz trzeci.

logo_miniaturka.jpg

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78