Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

28 kwietnia wernisaż wystawy "Brand Design Review 2010”

plakat_na_str_IWP.JPGIdentyfikacje graficzne firm i produktów oraz opakowania z ostatnich lat zrealizowane na polski rynek przez 10 wiodących agencji Brand Design działających w Klubie Brand Design oglądać będzie można oglądać od 28 kwietnia br w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego (Warszawa, ul. Świętojerskiej 5/7) w ramach Polskiego Festiwalu Reklamy.
Na wystawę „Brand Design Review 2010” zapraszają: Klub Brand Design, Klub Twórców Reklamy, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Zebrane na wystawie przykłady pokazują marki, które potrafią wyzyskać dla siebie siłę designu i osiągają dzięki temu sukcesy na rynku. Jej otwarciu o godz. 17 towarzyszyć będą wykłady: „Design w służbie Marki, czyli o tym dlaczego ładne nie zawsze znaczy dobre” Arkadiusza Łosia z Dragon Rouge oraz „Miasto od kuchni, jak projektować miasto żeby się nie ugotować - co to jest branding miejsca i co to znaczy dla miasta bycie marką” – Wojciecha Mierowskiego z Brand Nature Access.
Wystawa czynna będzie do: 11 maja 2010, od wtorku do niedzieli w godzinach 10-19.
Pełny program Festiwalu znajduje się na www.festiwalreklamy.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78