Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

IWP zaprasza na indywidualne szkolenia z zarządzania produktem

Ponad 100 osób łącznie wzięło udział w szkoleniu „Zarządzanie rozwojem nowego produktu z zastosowaniem wzornictwa przemysłowego” zorganizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. IWP oferuje nadal możliwość zorganizowania szkoleń dedykowanych (przygotowanych na indywidualne zamówienie) w dowolnej lokalizacji w Polsce.
Są to specjalistyczne szkolenia dla firm ubiegających się o dofinansowanie projektów z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 4.2 „Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego”.
W programie szkolenia znajdują się takie zagadnienia, jak: zasady wyboru strategii zarządzania wzornictwem w przedsiębiorstwie, kluczowe wskaźniki efektywności wzornictwa, kluczowe czynniki sukcesu w procesie ubiegania się o dotacje UE w zakresie projektów innowacyjnych.
Udział w szkoleniu został przyjęty przez Komitet Monitorujący POIG jako kryterium merytoryczne fakultatywne, przy ocenie wniosku składanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Więcej na: www.iwp.com.pl/szkolenia_szkolenia_PO_IG

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78