Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Oficjalna odsłona portalu programu ZSZ

Portal projektu „Zaprojektuj Swój Zysk” zostanie oficjalnie uruchomiony 29 marca br. Adresowany jest do przedsiębiorców i projektantów pragnących uzyskać specjalistyczną wiedzę na temat metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa i projektanci dowiedzą się jak skutecznie tworzyć innowacyjne wzorniczo produkty i zarządzać wprowadzeniem ich na rynek.
Portal dostarczy wiedzę merytoryczną m.in. zamieszczając artykuły i prezentacje ekspertów, raporty dotyczące designu i przedsiębiorczości, historię polskiego wzornictwa oraz informacje o najnowszych tendencjach szeroko rozumianego wzornictwa. Znajdują się na nim prezentacje firm – liderów w praktycznym stosowaniu wzornictwa oraz przykłady konkretnych rozwiązań – studia przypadków prezentujące jakie korzyści osiągają firmy inwestujące w nowoczesne wzornictwo. W jaki sposób to osiągnąć będą mogli dowiedzieć się uczestnicy warsztatów adresowanych do projektantów i przedsiębiorców – szczegóły programu oraz terminy znajdują się na portalu. Przedsiębiorca znajdzie na nim również ankietę, dzięki której będzie mógł dokonać samooceny firmy pod względem jej zaawansowania w stosowaniu innowacyjnego wzornictwa.
Korzystający z portalu mają dostęp do dwóch baz danych: Słownika Projektantów Polskich oraz Internetowej Biblioteki Wzornictwa.
O wydarzeniach w ramach programu „ZSZ” informuje kalendarium.
Portal, na zlecenie IWP, zaprojektowała agencja K2.
„Zaprojektuj Swój Zysk” to skrócona nazwa kluczowego projektu „Poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez wzornictwo (innowacja procesowa i produktowa)”, który realizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1 września 2008 do 30 grudnia 2011 rok. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Więcej informacji na www.zsz.com.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78