Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

IWP na Facebooku i Golden Line

Face_book.jpg
Golden_line.jpg

Na portalu Facebook w profilu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zamieszczane są informacje o bieżących wydarzeniach firmowanych przez IWP takich jak: wystawy, szkolenia i wykłady. Zainteresowani bardziej szczegółowymi informacjami odsyłani są po pełną informację na stronę www Instytutu. Użytkownicy Facebooka znajdą ponadto informacje na temat charakteru, działania i historii IWP. Mogą komentować wydarzenia, wyrażać swoje opinie o zamieszczanych informacjach, itd.
Do 23 stycznia, jako fani IWP, zadeklarowało się ponad 330 użytkowników Facebooka.
Natomiast na portalu Golden Line została założona grupa pod nazwą Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Znajdują się tan informacje o Instytucie, jego działalności i charakterze. Zamieszczane są tam również informacje o bieżących wystawach. O wystawach i konferencjach organizowanych przez IWP można sie dowiedzieć na Golden Line również w grupach dotyczących designu, biznesu i wydarzeń kulturalnych w Warszawie.
Odnaleźć i korzystać z profili IWP na Facebooku i Golden Line można wpisując w wyszukiwarkach, po zalogowaniu się, nazwę Instytutu.

 

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78