Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Innowacyjny wzór na idealny efekt w biznesie

Warszawa, 07.09.2009

8 września 2009 r. odbędzie się konferencja „Innowacyjny wzór na idealny efekt” poświęcona pozyskiwaniu i wykorzystaniu środków unijnych do wprowadzenia na rynek nowego produktu, innowacyjnych rozwiązań oraz ochrony własności przemysłowej. Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest partnerem konferencji.

Konferencję w siedzibie BRE Banku w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18 w Warszawie otworzy Prezes BRE Banku Mariusz Grendowicz oraz Prezes IWP Beata Bochińska.

Celem konferencji jest promocja dobrych praktyk w zakresie współpracy na linii: przedsiębiorca - projektant - firma doradcza - instytucja finansowa, przy wdrożeniu nowych produktów i usług, innowacyjnych rozwiązań, wyników prac B+R oraz wzorów użytkowych.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego przeprowadzi prezentację pod tytułem „Myśl Zyskiem”, która pokazuje wartość dodaną doradztwa w obszarze wzornictwa. Pokazuje przykłady udanej współpracy firmy, doradcy i studia projektowego, możliwości pozyskania finansowania na wdrażanie nowego produktu, w tym także na usługi doradcze. W prezentacji znalazła się także oferta bezpłatnego doradztwa oferowanego przez IWP w ramach projektu Zaprojektuj Swój Zysk.

Partnerami konferencji są oprócz IWP, ERGO Design oraz InvestLink Consulting.

or/kp

Więcej:

O konferencji

O Projekcie ZSZ

 

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78