Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

IWP na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Warszawa, 28.08.2009

W czasie zbliżającego się Forum Ekonomicznego w Krynicy, prezes IWP Beata Bochińska weźmie udział w panelu dyskusyjnym na temat zarządzania kulturą.


W panelu „Zarządzanie kulturą: prywatne, państwowe, samorządowe? Między wyzwaniami XXI wieku a ograniczeniami spowolnienia gospodarczego” Beata Bochińska weźmie udział na zaproszenie prezydenta miasta Krakowa. Wraz z ministrem kultury Bogdanem Zdrojewskim, profesorem Jerzym Hausnerem i innymi gośćmi zabierze głos w dyskusji na temat strategii rozwoju polskiej kultury w kontekście zbliżającego się Kongresu Kultury i przygotowanego na tę okoliczność Raportu o Stanie Kultury na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Forum w Krynicy to największe tego typu wydarzenie w Polsce. W tym roku odbędzie się po raz dziewiętnasty i będzie trwało od 9 do 12 września. Zgromadzi ok. 1800 gości, między innymi wicepremiera i ministra gospodarki Waldemara Pawlaka, ministra skarbu Aleksandra Grada, wicepremiera Grzegorza Schetynę, najważniejszych przedstawicieli biznesu oraz gości zagranicznych z ponad 20 krajów Europy Środkowowschodniej.

IWP, spółka skarbu państwa, jest firmą z obszaru biznesu kreatywnego, która na rynku komercyjnym działa przede wszystkim w obszarze doradztwa, badań i upowszechniania. Dla organizatorów stanowiło to istotną wartość w kontekście tematu panelu.

Beata Bochińska oraz dr Iwona Palczewska z IWP są współautorkami rozdziału o stanie wzornictwa przemysłowego w Polsce, który wszedł do Raportu o Stanie Kultury.

Więcej…

Zobacz także:
Raport o wzornictwie


 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78