Strona główna » Projekty » Imagine Cup » Poprzednie edycje » Imagine Cup 2011

IMAGINE CUP 2011

IC11_USA_Logo.jpg

Już po raz czwarty, Instytut Wzornictwa Przemysłowego podjął się współorganizacji polskiej edycji największego na świecie konkursu technologicznego Imagine Cup.

Turniej rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz pasje w zakresie nowoczesnych technologii. Udział w turnieju to okazja do zaistnienia, jeszcze podczas studiów w świecie najnowszych technologii. Imagine Cup, dla wielu jego uczestników, był przepustką do kariery w renomowanych przedsiębiorstwach. Był również bodźcem do rozpoczęcia przygody z własną firmą, bardzo często rozwiniętą na bazie projektu konkursowego.

W tym roku hasłem przewodnim Imagine Cup jest:
„Wyobraź sobie świat, w którym technologia pomaga rozwiązać najtrudniejsze problemy ludzkości”.

Studenci konkurują w dziewięciu kategoriach konkursowych. Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest realizatorem kategorii Projektowanie Oprogramowania.

Finały krajowe Imagine Cup 2011 odbędą się w dniach 19-20 kwietnia 2011 roku. Gospodarzem I dnia finałów krajowych konkursu Imagine Cup w kategorii Projektowanie Oprogramowania jest Microsoft. 20 kwietnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbędzie się II dzień finałów oraz uroczysta gala finałowa.


Półfinaliści 2011                  Galeria zdjęć

Informacji udzieli Ci:

Małgorzata Wrocławska-Sznejder
tel.(22) 860 01 60
e-mail: malgorzata_wroclawska@iwp.com.pl